Brand New Listing Wellcroft Farm Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 24 m²
  • 5 slaapkamers
  • 6 badkamers

Locatie

    Tijdens hun verblijf in deze 24 m² Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton kunnen gasten genieten van een bubbelbad of een bezoek brengen aan de Dovedale Stepping Stones, 6 km verderop. De 5-slaapkamer villa ligt binnen 15 minuten rjden van de Torens van Alton en biedt draadloos internet en privéparkeren.

    Ilam Park is in de onmiddellijke nabijheid van het vakantiehuis gelegen, en Stanton Village Hall busstation is op 250 meter hier vandaan.

    De gesitueerde in Stanton Brand New Listing Wellcroft Farm Villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook een haardroger voor uw gemak.

    De woning biedt een keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. U kunt ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton

    De gesitueerde in Stanton Brand New Listing Wellcroft Farm Villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook een haardroger voor uw gemak.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Macro Details foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Kamer foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Badkamer foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Kamer foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Kamer foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Hostel Bedden foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Macro Details foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Toiletten foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Kamer foto Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton Faciliteiten foto
    Huis 5 Slaapkamers

    Grootte: 24 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Brand New Listing Wellcroft Farm Villa?
      Gasten van Brand New Listing Wellcroft Farm Villa kunnen onder andere Ilam Park (4 km), de Dovedale Stepping Stones 6) en de Torens van Alton 7) verkennen.
    • Zijn er spafaciliteiten beschikbaar in Brand New Listing Wellcroft Farm Villa?
      Degenen die in Brand New Listing Wellcroft Farm Villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Brand New Listing Wellcroft Farm Villa Stanton